تحقیقات
انتخاب كتاب راهنماي اجرا و بهره برداري از شركت توزيع نيروي برق شيراز به عنوان كتاب برتر سال صنعت برق
كتاب "راهنماي اجرا و بهره برداري از شبكه هاي توزيع نيروي بر ق" در جشنواره پژوهش و فناوري وزارت نيرو موفق به كسب رتبه اول گرديد.

مدير دفتر تحقيقات گفت: كتاب "راهنماي اجرا و بهره برداري از شبكه هاي توزيع نيروي برق" در جشنواره پژوهش و فناوري وزارت نيرو كه در تاريخ 27 و 28 آذرماه با حضور وزير نيرو، معاونان ايشان، مديرعامل شركت توانير و مديران ارشد صنعت برق در پژوهشگاه نيرو برگزار گرديد موفق به كسب رتبه اول و عنوان كتاب برتر صنعت برق در طي دو سال اخير از ميان 66 كتاب ارسالي به وزارت نيرو شد. تعيين كتاب برتر از جانب هيات داوران و بر اساس 16 شاخص صورت پذيرفته است.

 

مهندس رئيس زاده گفت: برنامه ريزي جهت ترجمه اين كتاب به عنوان يك فعاليت علمي - پژوهشي در يك بازه زماني سه ساله از طرف دفتر تحقيقات آغاز گرديد. پس از تشكيل گروه ترجمه 25 نفري بر اساس تخصص و توانمندي پرسنل در ترجمه هر مبحث، با بيش از 7000 نفر ساعت كار كارشناسي، ترجمه، ويرايش، تهيه شكلها، صفحه آرايي و …، كتاب مذكور آماده ارائه به دانشجويان و علاقمندان به صنعت برق كشور گرديد. كتاب "راهنماي اجرا و بهره برداري از شبكه هاي توزيع نيروي برق" ترجمه ويرايش دوازدهم كتاب "The Lineman's and Cableman's Handbook" نوشته توماس شوميكر و جيمز مك از انتشارات مك گروهيل مي باشد كه ترجمه و انتشار آن بي ترديد يكي از بزرگترين فعاليتهاي علمي درون سازماني در ميان شركتهاي توزيع نيروي برق كشور مي باشد.

وي گفت: يكي از اهداف دفتر تحقيقات، تهيه و انتشار آثار و كتابهاي مرتبط با صنعت برق به صورت ساليانه مي باشد.

 در جدول زير سه كتاب برتر صنعت برق و امتيازات كسب شده ذكر شده است. شايان ذكر است كه كتاب مذكور در سال 95 نيز به عنوان كتاب برتر صنعت برق انتخاب شده بود كه لوح تقديري با امضاي وزير نيرو به آن تعلق گرفت.

 

رتبه

عنوان

شركت

امتياز كسب شده

اول

راهنماي اجرا و بهره برداري از شبكه هاي توزيع نيروي برق

توزيع نيروي برق شيراز

80/5

دوم

طراحي و بهره برداري از شبكه هوايي كابل فاصله دار فشار متوسط

توزيع نيروي برق آذربايجان شرقي

78/2

سوم

هندبوك ايمني برق

توزيع نيروي برق استان تهران

75

 

تاریخ:
1396/10/09
تعداد بازدید:
127
منبع:
دفتر تحقيقات
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات ( 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به  شركت توزيع نيروي برق شيراز  مي باشد.
Powered by DorsaPortal