ایمنی
برگزاري مانور آمادگي در برابر زلزله در ساختمان مركزي توزيع برق شيراز
مانور آمادگي در برابر زلزله در روز پنجشنبه 96/2/21 در ساختمان حوزه ستادي شركت توزيع نيروي برق شيراز و با همكاري سازمانهاي ذيربط و خدمات رسان برگزار كرديد.
در راستاي برنامه هاي مديريت ايمني و بحران و به منظور آمادگي پرسنل در هنگام مواجهه با شزايط اضطراري اولي مانور آمادگي در برابر زلزله در تاريخ 96/2/21 در ساختمان حوزه ستادي شركت توزيع برق شيراز برگزار گرديد.
 
اين مانور با هماهنگي مديريت بحران استانداري فارس و نيروي انتظامي و راهنمايي و رانندگي و با همكاري سازمان آتش نشاني  و خدمات ايمني شيراز ، اورژانس شيراز و سازمان هلال احمر شيراز برگزار گرديد. 
طبق سناريو تهيه شده كه از قبل در اختيار سازمانهاي ذيربط طي جلسه و هماهنگي هاي حضوري صورت گرفته بود زنگ آژير خطر راس ساعت 10 صبح در ساختمان حوزه ستادي به صدا درآمد و پرسنل ابتدا در نقاط امن پناه گرفته و پس از دستور تخليه با هدايت افراد تيم تخليه به محل تجمع ايمن راهنمايي و هدايت شدند پس از سرشماري توسط نگهباني و نماينده حراست و اعلام عدم حضور 2 نفر در محل تجمع ايمن جستجو جهت بافتن آنان توسط نيروهاي هلال احمرآغاز گرديد كه در نهايت اين افراد كه در اثر زلزله مصدوم شده بودند در طبقات دوم و سوم توسط نيروهاي اورژانس معاينه و اقدامات و فوريتهاي اوليه پزشكي به روي آنان انجام و سپس توسط نيروهاي هلال احمر به پايين انتقال و توسط خودروي هلال احمر به آمبولانس اورژانس تحويل داده شدند. 
با بررسي نيروهاي آتش نشاني از تمامي ساختمان متوجه بروز حريق در پشت بام ساختمان شدند كه با هدايت لوله هاي آب آتش نشاني و كپسولهاي اطفاء حريق ، حريق به سرعت كنترل ، اطفاء و خاموش گرديد.
درنهايت پس از برگشتن ساختمان به وضعيت عادي و اعلام آن به پرسنل از طريق فرماندهي بحران ، كليه پرسنل به محل كار خود بازگشتند.
تاریخ:
1396/02/23
تعداد بازدید:
48
منبع:
دفتر ايمني و كنترل ضايعات
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به  شركت توزيع نيروي برق شيراز  مي باشد.
Powered by DorsaPortal