دسته بندی مطالب
مقام دوم مسابقات آمادگي جسماني صنعت آب و برق فارس به توزيع شيراز رسيد
مسئول آمادگي جسماني و دو وميداني ورزش شركت توزيع نيروي برق شيراز گفت: ورزشكاران اين شركت با كسب ركورد451/93 و اختلاف 3/68 امتياز نسبت به تيم اول موفق شدند عنوان نايب قهرماني دهمين دوره رقابت‌هاي آمادگي جسماني صنعت آب و برق فارس را كسب كنند.

به گزارش روابط عمومي توزيع نيروي برق شيراز،  اسماعيل دهقان گفت: دهمين دوره رقابت هاي آمادگي جسماني صنعت آب و برق استان فارس با حضور تيم هاي منتخب از شركت ها و سازمان هاي تحت پوشش وزارت نيرو به ميزباني آبفاي روستايي برگزار شد.

وي با بيان اينكه اين رقابت ها در 6 گروه سني و با حضور 5 تيم برگزار شد، گفت: در اين دوره از رقابت ها شركت توزيع نيروي برق شيراز با هشت ورزشكار شركت كرد و در بخش تيمي عنوان نايب قهرماني را كسب كرد.

دهقان ادامه داد: در اين دوره از رقابت ها تعداد هشت ورزشكار از توزيع برق شيراز حضور داشتند كه اين ورزشكاران در گروه هاي سني مختلف عناوين انفرادي را كسب كردند.

وي خاطرنشان كرد: ورزشكاران توزيع برق شيراز توانستند دو مقام اول ، يك مقام دوم ، سه مقام سوم ، يك مقام چهارم و يك مقام پنجم   را به دست آورند.

بر اساس اين گزارش در تيم توزيع برق شيراز بهروز بهروزي در گروه سني سي سال ، مهدي پورشيد و محمد جواد معمر در گروه سني سي تا سي و پنج سال ، احمد گودرزي در گروه سني سي و شش تا چهل سال ، محمد مهدي فتحي و پرويز علي پور در گروه سني چهل و يك تا چهل و پنج سال ، عبدالرحمن نوبنده در گروه سني چهل و شش تا پنجاه سال و اسماعيل دهقان در گروه سني بالاي پنجاه سال به عنوان شركت كننده و عليرضا شيعتي به عنوان سرپرست حضور داشتند.    

تاریخ:
1397/10/18
تعداد بازدید:
116
منبع:
دفتر روابط عمومي ، كميته ورزش
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به  شركت توزيع نيروي برق شيراز  مي باشد.
تغییر نوع قلم
تغییر اندازه:
A+
A-
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه