دسته بندی مطالب
بحران برف
مدير برق شهرستان سپيدان اعلام كرد: اجراي بيش از 80 عمليات جهت برق‌دار كردن شبكه در بارندگي اخير
مدير برق شهرستان سپيدان با تاكيد بر آمادگي كامل نيروهاي عملياتي براي مقابله با شرايط بحراني، گفت: در روزهاي جمعه و شنبه دهم و يازدهم اسفند و با توجه به بارندگي‌هاي اخير، بالغ بر 80 عمليات برق‌دار كردن شبكه و رفع مشكل بي برقي، اجرايي شد.
به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق شيراز، مهندس حميد رضا بهمني گفت: در پي بارش رحمت الهي در روز جمعه، در سپيدان حدود 30 سانتيمتر و در مناطق كوهستاني و برفگير شهرستان بين نيم تا يك متر برف روي زمين نشست.
وي گفت: بارش اين حجم از برف ظرف يك روز، موجب بروز مشكلاتي در تامين برق تعداد اندكي از مشتركان در نقاط مختلف شهرستان و بي برق شدن برخي روستاها شد.
بهمني خاطرنشان كرد: با توجه به اعلام شرايط جوي از سوي هواشناسي، نيروهاي امور برق شهرستان سپيدان در آمادگي كامل بوده و چهار اكيپ عملياتي خبره نيز تجهيز و آماده به كار شده بود.

وي اضافه كرد: خوشبختانه به واسطه انجام اقدامات پيشگيرانه در سطح شهرستان، عليرغم حجم سنگين بارش رحمت الهي، تنها شاهد قطعي و بي برقي تعداد معدودي از مشتركان بوديم كه بلافاصله بعد از اعلام، اكيپها به محل اعزام شده و مشكل را مرتفع مي كردند.

 بهمني خاطرنشان كرد: از بعد ازظهر روز جمعه 10 اسفند، به دليل حجم سنگين بارش برف، قسمتي از  روستاي گردن كلات، دچار بي برقي شده بودكه بعلت صاعقه بود؛ به دليل مسدود بودن مسير، نيروها در ساعات اوليه صبح روز شنبه 11 اسفند به محل اعزام شدند.

 مدير برق شهرستان سپيدان يادآور شد: نيروهاي اعزامي به روستاي گردن كلات، بخشي از مسير را با خودرو و بخشي را نيز به شكل پياده طي كرده و ساعت 9 صبح روز 11 اسفند،مشتركين بي برق  اين روستا برق دار شد.

 بهمني تاكيد كرد كه نيروهاي عملياتي و اجرايي برق شهرستان سپيدان، با توجه به شرايط آب و هوايي منطقه، از آمادگي خوبي در مواجهه با بحرانهاي جوي برخوردار هستند.

 مدير برق شهرستان سپيدا گفت: علت بروز خاموشي يا بي برقي برخي از مشتركين در روزهاي جمعه و شنبه، عمدتا بارش سنگين برف بود.

 بهمني تصريح كرد كه امسال و عليرغم بارندگيهاي نسبتا مناسب، به واسطه وجود آمادگي كامل در نيروهاي عملياتي و همچنين اجراي اقدامات پيشگيرانه از قبيل رفع نقاط حادثه خيز شبكه، شاهد كمترين ميزان خاموشي و بي برق شدن مشتركان در شهرستان سپيدان بوده‌ايم.

 

 

تاریخ:
1397/12/20
تعداد بازدید:
57
منبع:
روابط عمومي
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات ( 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به  شركت توزيع نيروي برق شيراز  مي باشد.
تغییر نوع قلم
تغییر اندازه:
A+
A-
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه