دسته بندی مطالب
معاون شركت توزيع نيروي برق شيراز: آماده باش نيروهاي اتفاقات برق شيراز در ايام نوروز
معاون بهره برداري و ديسپاچينگ شركت توزيع نيروي برق شيراز گفت: در تمام ايام تعطيلات نوروز 98، نيروهاي عملياتي اتفاقات برق شيراز به شكل كشيك آماده به كار و فعال خواهند بود.

به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق شيراز، مهندس محمدرضا منصوري صبا گفت: هرساله شيراز ميزبان گروه زيادي از مسافران نوروزي است لذا از چند ماه قبل اقداماتي براي آماده سازي شهر براي شهروندان و مسافران در ايام بهار انجام شده است.
او با تصريح اينكه با اقدامات انجام شده، در ايام تعطيلات نوروزي نيز همچون ساير روزهاي سال، برق مطمئن و پايدار شهروندان و اماكن مختلف گردشگري، زيارتي، تفريحي و ... تامين خواهد شد، گفت: آمادگي لازم براي مقابله با هرگونه مشكل غيرمترقبه نيز وجود دارد.
منصوري صبا گفت: از 15 اسفند با هدف ايمن سازي و بهسازي پايه‌ها و تابلوهاي برق و روشنايي معابر بويژه در اطراف كمپ‌هاي مسكوني مسافرين نوروزي، پارك ها و بوستان ها، اماكن مذهبي و زيارتي، مراكز توريستي، بازارها، نمايشگاه ها و غرفه هاي نوروزي و ايمن سازي تابلوها، كابل ها و پايه هاي برق و روشنايي معابر اقدامات لازم بصورت مستمر انجام شده است.
او با بيان اينكه اقدامات پايشي در ايام نوروز هم تداوم دارد، گفت: براي پيشگيري از اخذ انشعاب غيرمجاز و غيراستاندارد كه ايمني و سلامت شهروندان و مسافران را با مخاطره مواجه مي‌كند، امكان واگذاري انشعاب كوتاه مدت ايمن به متقاضيان، به ويژه بر پا كنندگان غرفه و نمايشگاه نوروزي، فراهم شده است.
منصوري صبا اضافه كرد: با هدف حفظ زيبايي و آراستگي شهر، رنگ آميزي پايه‌هاي روشنايي معابر و تابلوهاي برق و شست و شوي چراغ هاي روشنايي معابر در دستور كار قرار گرفته و انجام شده است.
معاون شركت توزيع نيروي برق شيراز خاطرنشان كرد كه از پانزده اسفند امسال تا 15 فروردين سال جديد، حفاري و انجام عمليات عمراني متوقف شده و محل تمام حفاري‌ها هم مرمت شده است.
منصوري‌صبا گفت: در ايام نوروز به منظور تأمين برق پايدار اكيپ هاي اتفاقات، تعميرات و روشنايي معابر عمومي بصورت شبانه روزي در محل كار خود حضور خواهند داشت و كار اصلاح شبكه بصورت خط گرم انجام خواهد شد.تاریخ:
1397/12/29
تعداد بازدید:
167
منبع:
روابط عمومي
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات ( 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به  شركت توزيع نيروي برق شيراز  مي باشد.
تغییر نوع قلم
تغییر اندازه:
A+
A-
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه