دسته بندی مطالب
مراسم تكريم قائم مقام و مدير امور سه در توزيع برق شيراز
مراسم تكريم قائم مقام مدير عامل در شيراز و مدير سابق امور سه شيراز در سالن كنفرانس امور يك با حضور مديرعامل، معاونان و مديران اين شركت برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق شيراز، مراسم تكريم قائم مقام مدير عامل در امور برق شيراز و مدير امور سه توزيع برق شيراز همزمان با اعياد مبارك شعبانيه و با حضور مديرعامل، معاونان و مديران اين شركت برگزار و از تلاشها و خدمات مهندس ذنوبي و مهندس عسكري در بيش از سه دهه حضور در اين شركت قدرداني و تجليل شد.

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق شيراز در اين مراسم، ضمن تبريك اعياد شعبانيه، مهندس ذنوبي و مهندس عسكري را از مديران خدوم و تاثيرگذار اين شركت و الگويي براي مديران جوان دانست.

مهندس جلال زراعت پيشه گفت: يك مسئول به واسطه مسئوليتي كه بر عهده مي گيرد، همواره بايد آماده و پاسخگو باشد و اين روحيه را در كنار تعامل مناسب با همكاران و ارباب رجوع در مهندس ذنوبي و مهندس عسكري، قابل مشاهده بوده است.

زراعت پيشه همچنين با اشاره به بارش اخير باران در كشور و وقوع سيلاب در شيراز و برخي ديگر از شهرها و استان ها، تاكيد كرد كه باران رحمت الهي است كه امكان دارد زحمات و دشواريهايي را هم به همراه داشته باشد اما بايد همواره قدردان و شاكر اين رحمت واسعه باشيم.

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق شيراز، عملكرد مديران و كاركنان اين شركت در سيل اخير شيراز را مطلوب ارزيابي و تاكيد كرد: وقوع سيل شيراز يك رزمايش عملي براي سنجش توان و آمادگي برق شيراز به لحاظ نيروي انساني و تجهيزات بود.

او با اشاره به اينكه شيراز در بارندگي و سيلاب اخير با كمترين ميزان خاموشي و ناپايداري برق مواجه بود، خاطرنشان كرد: امروز اما موضوع وقوع سيل و تبعات آن در ساير نقاط كشور، اولويت همه محسوب مي شود.

زراعت پيشه گفت: شركت توزيع نيروي برق شيراز در بحث برق معين استان خوزستان است و در اين زمينه علاوه بر

 وظيفه انساني، وظيفه سازماني را نيز عهده دار خواهد بود.

مديرعامل توزيع برق شيراز اعلام كرد كه نماينده اين شركت براي ارزيابي و احصاء نيازهاي ضروري برق به خوزستان و اهواز اعزام خواهند شد.

 زراعت پيشه گفت: براساس ارزيابي‌هاي انجام شده و اعلام نياز برق خوزستان، تلاش خواهيم كرد كه كمكهايي را در زمينه هاي تجهيزاتي و امكاناتي تامين و ارسال كنيم.

 وي همچنين يادآور شد كه براي كمك به آسيب ديدگان از سيل نيز پيشنهاد اختصاص يك روز حقوق مطرح شده است و همكاران شاغل در توزيع نيروي برق شيراز، مي توانند به همين ميزان يا بيشتر، به شكل نقدي به سيلزدگان كمك كنند.

 زراعت پيشه همچنين تاكيد كرد كه شركت توزيع برق شيراز همواره قدردان نيروهاي بازنشسته خود بوده است، گفت: نيروهاي بازنشسته، سرمايه هاي ارزشمند كشور محسوب مي شوند كه همواره در زمان نياز همراهي خود را اثبات كرده اند.

 در اين مراسم از آقايان مهندس عبد العلي ذنوبي و مهندس نوذر عسكري، كه به افتخار بازنشستگي نائل شده اند، قدرداني و تجليل شد.

 

تاریخ:
1398/01/25
تعداد بازدید:
233
منبع:
دفتر روابط عمومي
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات ( 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به  شركت توزيع نيروي برق شيراز  مي باشد.
تغییر نوع قلم
تغییر اندازه:
A+
A-
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه