دسته بندی مطالب
حضور موفق توزيع برق شيراز در نمايشگاه كودك
مدير روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق شيراز، حضور اين شركت در نمايشگاه كودك و نوجوان، اسباب بازي و سرگرمي را موفق و تاثيرگذار ارزيابي كرد.

به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق شيراز، سيد باقر احمدي گفت: نمايشگاه كودك و نوجوان در نمايشگاههاي بين المللي فارس از تاريخ 28 خرداد در شهرك گلستان، برپا شد. كه با توجه به نو آوري اين شركت در استفاده از دو گروه هنري جهت انتقال مفاهيم با ادبيات خاص كودكان، موفق به كسب غرفه برتر گرديد.

 

او با بيان اينكه شركت توزيع نيروي برق شيراز در اين نمايشگاه غرفه‌اي ايجاد كرد و حضوري موفق را رقم زد، گفت: در اين نمايشگاه با توجه به گروه هدف، برنامه‌ريزي مشخصي را براي همسو كردن كودكان و نوجوانان با اهداف فرهنگي توزيع برق شيراز داشتيم.

 

احمدي با يادآوري اينكه استفاده از كاراكتر بابابرقي و گروه هنري خاله بهاره، به عنوان دو ابداع توزيع برق شيراز، در اين نمايشگاه، بسيار تاثيرگذار بود، گفت: با استفاده از اين دو كاراكتر، امكان انتقال مفاهيم مختلف در رابطه با بهينه سازي مصرف، صرفه‌جويي و ايمني برق، به افراد آموزش داده شد.

 

مدير روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق شيراز، برپايي چنين نمايشگاه‌هايي را خصوصا در فصل تعطيلي مدارس، مناسب دانست و گفت: اين شركت، هر سال برنامه‌هاي هدفمندي را در راستاي ارتقاء فرهنگ مصرف انرژي و افزايش آگاهي شهروندان در زمينه برق، تدوين و اجرا مي‌كند و امسال نيز با استفاده از گروههاي هنري و نمايشي بيش از 50 برنامه موزيكال هنري مديريت مصرف براي جامعه هدف (كودكان) در فرهنگسراها، جشنواره ها، نمايشگاهها و ... داشته ايم.

 احمدي گفت با توجه به اينكه فرهنگ سازي بويژه اصلاح الگوي مصرف متضمن مشاركت همگاني است و اين مشاركت در سنين كودكي بايد نهادينه گردد شركت توزيع برق شيراز با استفاده از گروههاي هنري بابا برقي بيش از 15 سال اقدام به آموزش كودكان و نوجوانان در مهدكودكها، جشنواره ها، نمايشگاهها، مدارس و ... كرده است.

 

احمدي تاكيد كرد كه نمايشگاه كودك امسال، عرصه‌اي مناسب براي ايجاد ارتباطي مطلوب با كودكان و نوجوانان بود و كارشناسان توزيع برق شيراز موفق شدند از اين فرصت، استفاده كنند و علاوه بر آشنايي كودكان با مديرت مصرف، آنها را با انرژي هاي نو و پنلهاي خورشيدي نيز آشنا كنند.

 

تاریخ:
1398/04/17
تعداد بازدید:
17
منبع:
روابط عمومي
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به  شركت توزيع نيروي برق شيراز  مي باشد.
تغییر نوع قلم
تغییر اندازه:
A+
A-
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه